Все категории
  • Работа
  • Primorsko-Goranska Zupanija
  • S
  • Sibensko-Kninska Zupanija
  • Sisacko-Moslavacka Zupanija
  • Splitsko-Dalmatinska Zupanija
  • V
  • Varazdinska Zupanija
  • Viroviticko-Podravska Zupanija
  • Vukovarsko-Srijemska Zupanija
  • Z
  • Zadarska Zupanija
  • Zagreb County
Grad Zagreb
Искать объявления по всему региону
  • Z
  • Zagreb - Centar
  • Z
  • Zagreb- Stenjevec
  • С
  • Сесвете

Prodajni predstavnik

Загреб | Добавлено: 13 април 2023, номер: 946021
  • Название должности: Prodajni predstavnik❗️
  • Тип работы: Постоянная работа
  • Тип занятости: Работа на полную ставку
Concord Sale je tvrtka koja djeluje u sedam europskih zemalja. U našoj ponudi nalazi se najbolja
japanska masažna oprema visoke kvalitete s Evropskim certifikatom. Misija naše tvrtke je poboljšanje
kvalitete života naših klijenata. Radom u našoj tvrtki imat ćete priliku razvijati svoje tehnike pregovaranja,
prodaje i komunikacije.
Opis posla:
● Tvrtka jamči sastanke s klijentima - Vaš zadatak je samo finaliziranje prodaje
● izgradnja odnosa s potencijalnim klijentima;
● prezentacija opreme na području Hrvatske;
● vođenje pregovora;
● održavanje dobrog imidža tvrtke.
Uvjeti:
● sposobnost izgradnje odnosa;
● želja za razvojem prodajnih vještina;
● kreativnost;
● samostalnost;
● vozačka dozvola kategorije B - poželjno.
Što nudimo:
● plaća od 1750 - 4000 € neto + bonusi i nagrade;
● Bonovi za prehranu za zaposlenike
● mogućnost razvoja u međunarodnoj tvrtki;
● plaća s bonusom i postotkom od prodaje;
● Multisport kartica;
concordsale.info@gmail.com
Свяжитесь с автором объявления
Zvonimir
Комментарии 0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.

4 000€
Zvonimir
офлайн
частное лицо
на сайте с 13 април 2023
Все объявления автора
Поделиться с другом
Пожаловаться
Распечатать

Поделись ➞ в соц. сетях!

40 просмотров объявления
0 из них сегодня
Посмотреть статистику

Prodajni predstavnik - объявление в городе Загреб, Grad Zagreb, Хорватия. Работа, Начало карьеры / Студенты объявление на AVADA.SHOP - Tablero de anuncios gratuitos de individuos y empresas. Размещайте бесплатно объявления в категориях Начало карьеры / Студенты, Работа в городе Загреб, Grad Zagreb, Хорватия. AVADA.SHOP - Tablero de anuncios gratuitos de individuos y empresas. Бесплатные объявления в рубриках Работа, Начало карьеры / Студенты в городе Загреб, Grad Zagreb, Хорватия. Объявление Работа, Начало карьеры / Студенты - Prodajni predstavnik - объявление в городе Загреб, Grad Zagreb, Хорватия.

Вы всегда можете найти или разместить объявления в городе Загреб в данных категориях, объявления недвижимость, объявления транспорт, объявления работа, объявления услуги, объявления для бизнеса, объявления бытовая электроника, объявления для дома и дачи, объявления о продаже личных вещей, объявления детские товары, объявления животные, объявления хобби и отдых.